CLose
Hakkımızda

Hakkımızda

"Peplyaev Grupp" Rusya'da, Bağımsız Devletler Topluluğunda ve yurt dışında çok yönlü hukuk hizmeti sunan, önde gelen Rus hukuk şirketidir.  Moskova'da, St Petersburg'da, Krasnoyarsk'da, Vladivostok'ta, Dubai, Çin, Kore %50'si Rusya topraklarında uzun vadeli yatırım projelerini gerçekleştiren ve ekonominin farklı dallarında faaliyet gösteren 2000 şirkete 160'tan fazla hukukçuyla hukuki destek sağlar. 

Şirkette ihtisaslaşmış uygulamalar faaliyettedir:


Chinese Desk, Rusya'daki Çinli şirketlere ve Çin'de iş yapan Rus şirketlere hukuki hizmet sunar;
Middle East Desk;
Korean Desk, Rusya'daki Koreli şirketlere ve Kore'de iş yapan Rus şirketlere hukuki hizmet sunar.


Müşteriler ve Projeler: 

 • "Pepelyaev Grupp"nun müşterileri arasında % 60’ı Rusya topraklarında uzun vadeli yatırımlar yapan uluslararası şirketler dahil olmak üzere 2.000'den fazla şirket bulunmaktadır. 
 • Şirket, Rusya'daki yatırım projelerinin kapsamlı bir yasal desteğini sağlayan ilk şirketlerden biri olmuştur. Şirketimizin kuruluşundan bu yana uluslararası projelerin gerçekleştirilmelerinin tüm aşamalarında dünyanın önde gelen şirketleri temsilinde benzersiz bir pratik tecrübe kazanmış oluyoruz. Tecrübemiz, Rus mevzuatının özellikleri ile Rusya ve dünyada yaşanan sosyal, ekonomik ve politik süreçlerin derin anlayışına dayanmaktadır. 
 • "Pepelyaev Grupp" tüm ekonomik sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlere tüm hukuki hizmeler sunmaktadır. Önde gelen uluslararası Rus şirketleri ile çalışan Şirketimizin müşterileri arasında Gazprom, Aeroflot, BMW, DHL, Hyundai, Volvo, British American Tobacco, Coca-Cola, Heineken, IKEA, Unilever, GlaxoSmithKline, Canon, Samsung, Sony, Citibank, Deutsche Bank, Raiffeisenbank, Visa, Hines International, REHAU, The Moscow Kremlin Museums ve çok sayıda diğer şirketler buunmaktadır. 

Bizimle çalışmanın avantajları: 

 • "Pepelyaev Grupp" tanınmış bir markaya sahiptir. Uzun yıllık deneyimiz, başarılı prproje gerçekleştirme ve ekibimizin profesyonelliğinin sayesinde Şirketimiz hukuki danışmanlık alanında 30'dan fazla uluslararası ödül kazanmıştır. "Pepelyaev Grupp" Chambers and Partners, Legal500, PLC Which Lawyer, IFLR, World Tax ve diğer bağımsız uluslararası hukuk firmalarının reytinglerinde liderlik pozisyonlarını almaktadır. 
 • İtibarlı uluslararası yayın olan The Lawyer dergisine göre "Pepelyaev Grupp" Rusya ve BDT’nin en iyi hukuk şirketi olmaktadır. 
 • Hem müşterilerimiz hem de hukuk toplumu temsilcileri "Pepelyaev Grupp"un hukuki hizmet pazarında en iyi repütasyona sahip olduğunun kanaatinde olmaktadırlar (Pravo.ru – 300 değerlendirilmesine göre). 
 • "Pepelyaev Grupp"un verdiği hukuki hizmetler, müşteri hizmetleri, yönetim sistemi kalite standartları dünyanın en yüksek standartlara uymaktadır. Şirket ISO (ISO 9001: 2008) standartlarına göre sertifikalandırılmış olup yıllık bazında sertifikasyonu ispat etmekte ve planlı denetimler görmektedir. 
 • "Pepelyaev Grupp" avukatlarının her türlü hizmet alanındaki mesleki sorumluluğu toplam olarak 10.000.000 EURO ile sigortalı olmaktadır. Fakat bugüne dek Şirket avukatlarının hareketlerinden dolayı müşteri hasara uğrayıp sigortadan faydalanması gibi bir durum olmamıştır. 
 • "Pepelyaev Grupp" uzmanlarının doğrudan katılımı ile Vergi Kanunu, Medeni Kanun, Toprak Kanunu, Entelektüel Mülkiyeti Mevzuatı ve Gümrük Kanunu dahil olmak üzere 50'den fazla kanun ve değişiklikleri hazırlanmıştır. 
 • Müşterilerimizin çıkarlarını etkili şekilde korumaktayız. İstatistiğe göre açılan davaların % 96’sını kazanmış oluyoruz. 
 • Şirketimizde çok kademeli seçim sisteminden geçen ve en sıkı profesyonel gereksinimler ile uyumu kanıtlayan Rusya'nın önde gelen üniversitelerinin mezunlarının çalıştıklarından gurur duyarız. Avukatlarımızın çoğu, hukuk doktorları olup profesörlük yapmakta ve Rusya'nın önde gelen üniversitelerin bilim kurullarının üyeleri olmaktadır. 
 • "Pepelyaev Grupp" avukatları Rusya Federasyonunun her tarafında müşterilerimize  hukuki yardım vermekte ve ülkenin bölgesel ve iş yapma özeliklerini iyi bilmektedir. Merkez, Kuzey-Batı, Sibirya ve Uzak Doğu bölgelerinde Şirketin bürolarının bulunması  önemli ölçüde maliyetlerimizi azaltmakta ve yüksek kaliteli hizmet ile makul fiyat arasında bir denge sağlamaktadır. 
 • Şirketimiz BDT ülkelerinde müşterilerimize hukuki hizmet vermektedir. Projelerin gerçekleştirilmesine hem Şirketimiz personeli hem de 10 yıldan fazla ilişkide bulunduğumuz önde gelen hukuk şirketleri ve bilirkişiler katılmaktadır.
 • Projelerin Rus kısmını hazırlama ve gerçekleştirme işlerinden sorumlu olup birkaç devletin yasaları çerçevesinde gerçekleştirilen projelere katılmaktayız. 10 yıl önce hukuk liderleri olan şirketler ile ortaklık kurmaya başladık ve bugün Avrupa, ABD ve diğer ülkelerdeki hukuk firmaları ile sağlam ilişkilerimiz vardır. 
 • Şirketimiz 100’den fazla ülkelerin önde gelen hukuk firmalarını birleştiren «TerraLex» www.terralex.org. Birliği üyesi olmaktadır.
 • En kısa sürede ne kadar zor olursa olsun projeler üzerinde çalışılmak üzere çok fonksyonlu bir takım oluşturma imkanımız olmaktadır. Problem çözümü için uyguladığımız çok yönlü yaklaşımımız projenin her taraflı değerlendirilmesi ve desteğini garanti etmekte ve en yüksek uluslararası kalite standartlarına uygun olarak hizmet vermeye imkan sağlamaktadır.